Головна » Архив новостей

 
Переглядів: 33 | Додав: Rostic | Дата: 18.04.2018 | Коментарі (0)

Panorama 360

Panorama 360

Duża część wirtualnej wycieczki będzie wymagać czasu ładowania na stronie internetowej.
Musisz poczekać, aż cała wirtualna wycieczka będzie pełna.Оpóźnienie obciążenia 5-10 sekund.

Aby wyświetlić wirtualną wycieczkę na pełnym ekranie, kliknij lewy przycisk myszy na zdjęciach wirtualnych turystów Aby zamknąć klawisz Ctrl

 

Переглядів: 35 | Додав: Rostic | Дата: 09.04.2018 | Коментарі (1)

Jesteśmy na Facebooku

https://www.facebook.com/Arhitektura3d-154284918630939/

Переглядів: 14 | Додав: Rostic | Дата: 24.03.2018 | Коментарі (0)

 

 1. Przygotowanie specyfikacji technicznych. Omówiono kluczowe kwestie techniczne, określono odbiorców docelowych i opracowano projekty projektu.
 2. Stworzenie geometrycznego trójwymiarowego modelu. Przed dokonaniem wizualizacji 3D będzie potrzebował do stworzenia modelu 3D produktu w 3DMAX, ARCHICAD, lub użyć gotowych.
 3. Nałożenie tekstury na model polega na nadaniu powierzchniom określonych właściwości wizualnych materiałów, z których będzie wykonany obiekt. Symuluje także światłocień, aby nadać realizmu.
 4. ... Читать дальше »
Переглядів: 30 | Додав: Rostic | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

- Klient zakłada okulary wirtualnej rzeczywistości i widzi wirtualny kompleks mieszkalny, jego otoczenie i apartamenty oparte na modelach 3D.

W przeciwieństwie do modeli statycznych, podczas wirtualnej wycieczki przestrzeń zmienia się wraz z obrotem głowy - tak jak widzimy to w zwykłym życiu.

Możesz dodać deszcz, szum drzew, przejeżdżających samochodów dla większego "efektu immersyjnego" klienta.

6 powodów, dla których warto wybrać wycieczki wirtualnej rzeczywistości do sprzedaży mieszkań, podobnie jak firmy budowlane na najwyższym poziomie w kraju.

Zaangażowanie

Dzięki modelowanemu jakościowo środowisku wirtualnemu klient jest całkowicie zanurzony w procesie studiowania mieszkania i kompleksu mieszkalnego.

Skalowalność

W razie pot ... Читать дальше »

Переглядів: 22 | Додав: Rostic | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Zacznij od wybrania biblioteki, która Cię interesuje.

Aby automatycznie wybrać harmonijną kombinację kolorów, kliknij wybrany kolor lewym przyciskiem myszy i wybierz "Wybierz harmonijne kolory"

W razie potrzeby przekonwertuj kolor polubowny na inny system, kliknij go lewym przyciskiem myszy i wybierz pozycję "Konwertuj na inny system"

http://tinkova.ru/podbor-tsveta-onlayn/katalogi-ral-pantone-i-proizvoditeley-kraski

https://www.facebook.com/Arhitektura3d-154284918630939/

... Читать дальше »

Переглядів: 13 | Додав: Rostic | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

Projektowanie wnętrz jest jednym z najbardziej popularnych problemów w dzisiejszych czasach. Coraz więcej osób zwraca się do firm o ekskluzywne i oryginalne wnętrze mieszkania, domu, sklepu lub biura. Ale postęp w tej dziedzinie przesunął się dość daleko, nasza firma 3D-Style oferuje wirtualne wycieczki po panoramach 3D dla Twojego przyszłego wnętrza mieszkania, chaty, sklepu lub biura.Wirtualna wycieczka 3D to wyjątkowy sposób prezentacji obiektu, który pomaga lepiej wyobrażać sobie i czuć wszystkie subtelności rozwiązań projektowych w swojej siedzibie. Wirtualne wycieczki 3D po panoramie dają najszerszą możliwość przedstawienia oryginalnej i efektywnej prezentacji opcji wykończenia mieszkania, stworzenia akceptowalnego i ekskluzywnego wariantu projektu dla absolutnie dowolnego układu, aby pokój był wygodny i wielofunkcyjny przez całe życie klienta.Dzięki trójwymiarowemu projektowi możesz uzyskać trójwymiarowy obraz lub panoramę, co bardzo pozwala Ci wyobrazić sobie przyszłe wnętrze domu, chaty, sklepu lub biura. W tej wersji można przedstawić niemal wszystko, aż po najdrobniejsze szczegóły: tkaniny, wykładziny podłogowe i ścienne, najdrobniejsze detale mebli.

Opis usługi
W dzisiejszym Internecie można spotkać wiele programów do stworzenia wnętrza 3D, ale nie każdy może kompetentnie i harmonijnie stworzyć wnętrze - to bardzo trudne zadanie, które wymaga od specjalisty dużej wiedzy i umiejętności.

Nasi specjaliści stworzą wirtualny obraz 3D, a także 3D wycieczkę po panoramie przyszłego wnętrza pokoju, biorąc pod uwagę Twoje pragnienia i preferencje, w tym szczegółową wizualizację projektu, wyświetlanie wszystkich elementów mebli, wykładzin podłogowych i ściennych itp.

Zalety wirtualnego wnętrza 3D
Główną zaletą jest możliwość zobaczenia wszystkich możliwych wariantów rozwiązań projektowych Twojej lokalu bez dużych wydatków, a jednocześnie możliwość zmiany lub korekty.

Drugą zaletą jest łatwy ruch przez wirtualną przestrzeń domu, sklepu lub biura w czasie projektowania wnętrz.

Trzeci to wyjątkowa opcja do przemyślenia i zaplanowania wszystkiego z wyprzedzeniem, aby wykluczyć błędy, które mogą wystąpić podczas naprawy.

Utwórz wirtualną wycieczkę 3D panoramy
Etap 1 - nasi specjaliści mierzą lokale, zarówno jako oddzielne pomieszczenia, jak i cały budynek.

2 etap - zbuduj swój pokój w specjalnych programach projektowych.

3 Etap - tworzenie panoramy.

4 etap - tworzenie trasy 3D z wykorzystaniem rozwiązań projektowych dla tego pomieszczenia.

Wirtualną wycieczkę można utworzyć dla hoteli lub sklepów, prezentując ten lub inny przedmiot. Zrób wycieczkę 3D wizytówką.

... Читать дальше »

Переглядів: 34 | Додав: Rostic | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

Wizualizacja Planowanie i 3D-wycieczki po mieszkaniu poprawia przemianę swojej stronie i zwiększyć liczbę wizyt w biurach sprzedaży i demonstrację mieszkaniu w okularach wirtualnej rzeczywistości mogą pomóc klientom szybko podjąć pozytywną decyzję o zakupie

Tworzymy dla Ciebie profesjonalne projekty projektowe do planowania Twoich apartamentów.

Twoi klienci zobaczą apartamenty w najbardziej atrakcyjnej formie.

Projekty projektowe będą dostępne dla klientów na stronie w formie wizualizacji, wycieczki 3D i dokumentacji technicznej.

Переглядів: 23 | Додав: Rostic | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

Architekci Wnętrz On-line

Projekt wnętrza online jest idealną opcją dla osób, które ze względu na brak czasu czy dzielącą nas odległość wolą wykonać projekt bez spotkań osobistych. 

Pamiętaj jednak, że przy takim projekcie konieczne będzie, abym otrzymała od Ciebie rzut wnętrza z aktualnymi wymiarami, a także fotografie wszystkich pomieszczeń. 

Grupa projektowa arhitektura3d.com to profesjonalni architekci. Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, estetycznych projektów wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb, charakteru i pasji zamawiającego.

Nadeszły czasy, w których chroniczny brak czasu, powoduje, iż coraz częściej niektóre nasze czynności staramy się załatwić za pośrednictwem internetu. W taki właśnie sposób dokonujemy zakupów, poszukujemy wykonawców usług, kontaktujemy się ze znajomymi. Dzięki temu rozwiązaniu, oszczędzamy swój cenny czas, szybciej docieramy do interesujących nas informacji.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, ja również wprowadziłam do zakresu swoich usług – projektowanie on-line.

Na czym taka usługa polega?

Na podstawie przesłanych przez klienta dokładnych wymiarów pomieszczeń – przygotowywany jest projekt. Jednak samo przygotowanie projektu poprzedzone jest ustaleniem oczekiwań i preferencji klienta.

Preferencje i oczekiwania ustalane są na podstawie, przygotowanej listy pytań pomocniczych, a udzielone odpowiedzi są w stanie dać mi obraz wizji jaką ma osoba zlecająca.

Na tej podstawie projekt jest nie tylko dostosowany do potrzeb klienta, ale również jest funkcjonalny i estetyczny.

Ta forma współpracy, posiada również inne zalety:

 • droga e-mail daje możliwości kontaktów w godzinach dogodnych dla obu stron – co pozwala na dużą elastyczność,
 • nie ma znaczenia odległość, jaka dzieli klienta od projektanta
 • ale przede wszystkim jest to duża oszczędność czasu i wygoda
 • Korzyści

  Kontrola wydatków - dzięki budżetowi nie będą rosły Twoje koszty

  1. oszczędzasz czas - remont nie będzie trwał w nieskończoność, będziesz mieć pełną kontrolę nad tym co jest pilne i co musisz zrobić od razu a co może poczekać

  2. obniżasz koszty - planujesz wydatki i optymalizujesz podział pieniędzy na poszczególne pozycje w budżecie

  3. znasz realne progi cenowe produktów -widzisz co w danej kwocie możesz zamówić a z czym musisz się wstrzymać

  4. kontrolujesz wydatki - uświadomi Ci ile będą kosztować poszczególne elementy aranżacji wnętrz w danym budżecie i jakich kwot nie wolno Ci przekroczyć

  ... Читать дальше »
Переглядів: 51 | Додав: Rostic | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

1 2 »