Головна » 2018 » Март » 22 » Co to jest Virtual Reality Tour (VR)
17:10
Co to jest Virtual Reality Tour (VR)

- Klient zakłada okulary wirtualnej rzeczywistości i widzi wirtualny kompleks mieszkalny, jego otoczenie i apartamenty oparte na modelach 3D.

W przeciwieństwie do modeli statycznych, podczas wirtualnej wycieczki przestrzeń zmienia się wraz z obrotem głowy - tak jak widzimy to w zwykłym życiu.

Możesz dodać deszcz, szum drzew, przejeżdżających samochodów dla większego "efektu immersyjnego" klienta.

6 powodów, dla których warto wybrać wycieczki wirtualnej rzeczywistości do sprzedaży mieszkań, podobnie jak firmy budowlane na najwyższym poziomie w kraju.

Zaangażowanie

Dzięki modelowanemu jakościowo środowisku wirtualnemu klient jest całkowicie zanurzony w procesie studiowania mieszkania i kompleksu mieszkalnego.

Skalowalność

W razie potrzeby wizualne rozwiązanie i interfejs można wzbogacić o nowe modele, widoki, funkcje i elementy.

Interaktywność

W rzeczywistości wirtualnej klient wchodzi w interakcję ze środowiskiem i otrzymuje odpowiedź, tak jak w prawdziwym życiu.

Wszechstronność

Wirtualna rzeczywistość może być wyświetlana w biurze sprzedaży, na wystawach branżowych lub instalowana na smartfonie klienta do oglądania w dowolnym miejscu na świecie.

Efekt WOW

Spacer po przyszłym mieszkaniu i dziedzińcu ze starannie wykonanymi detalami, animacjami i efektami wizualnymi zachwyca nawet doświadczonego klienta.
Mobilność

Cały kompleks mieszkaniowy, dziedzińce z infrastrukturą, układem i wnętrzem można nosić z kieszenią na każdym nowoczesnym smartfonie.

W biurze sprzedaży

Wycieczka VR, zapakowana w aplikację mobilną, jest pokazywana klientom w biurze sprzedaży firmy wraz z resztą mediów.

Jako prezent dla klienta

Aplikacja mobilna z funkcją VR-tour jest łatwo pobierana do smartfona kupującego i dostępna poza biurem.

Na wystawie

Pokazując świeże projekty bezpośrednio na stoisku, programiści rozdają odwiedzającym wirtualne okulary i udostępniają link do instalacji mobilnej aplikacji z trasą VR.

Na stronie

Umieszczenie wycieczek 3D i panoram w miejscu budowy lub wybudowania nieruchomości umożliwia użytkownikom studiowanie kompleksu mieszkalnego w formacie 360 ​​stopni w oknie przeglądarki.

 

Переглядів: 25 | Додав: Rostic | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar