Головна » 2018 » Март » 19 » Wirtualna wycieczka lub panorama 3D
14:52
Wirtualna wycieczka lub panorama 3D

Projektowanie wnętrz jest jednym z najbardziej popularnych problemów w dzisiejszych czasach. Coraz więcej osób zwraca się do firm o ekskluzywne i oryginalne wnętrze mieszkania, domu, sklepu lub biura. Ale postęp w tej dziedzinie przesunął się dość daleko, nasza firma 3D-Style oferuje wirtualne wycieczki po panoramach 3D dla Twojego przyszłego wnętrza mieszkania, chaty, sklepu lub biura.Wirtualna wycieczka 3D to wyjątkowy sposób prezentacji obiektu, który pomaga lepiej wyobrażać sobie i czuć wszystkie subtelności rozwiązań projektowych w swojej siedzibie. Wirtualne wycieczki 3D po panoramie dają najszerszą możliwość przedstawienia oryginalnej i efektywnej prezentacji opcji wykończenia mieszkania, stworzenia akceptowalnego i ekskluzywnego wariantu projektu dla absolutnie dowolnego układu, aby pokój był wygodny i wielofunkcyjny przez całe życie klienta.Dzięki trójwymiarowemu projektowi możesz uzyskać trójwymiarowy obraz lub panoramę, co bardzo pozwala Ci wyobrazić sobie przyszłe wnętrze domu, chaty, sklepu lub biura. W tej wersji można przedstawić niemal wszystko, aż po najdrobniejsze szczegóły: tkaniny, wykładziny podłogowe i ścienne, najdrobniejsze detale mebli.

Opis usługi
W dzisiejszym Internecie można spotkać wiele programów do stworzenia wnętrza 3D, ale nie każdy może kompetentnie i harmonijnie stworzyć wnętrze - to bardzo trudne zadanie, które wymaga od specjalisty dużej wiedzy i umiejętności.

Nasi specjaliści stworzą wirtualny obraz 3D, a także 3D wycieczkę po panoramie przyszłego wnętrza pokoju, biorąc pod uwagę Twoje pragnienia i preferencje, w tym szczegółową wizualizację projektu, wyświetlanie wszystkich elementów mebli, wykładzin podłogowych i ściennych itp.

Zalety wirtualnego wnętrza 3D
Główną zaletą jest możliwość zobaczenia wszystkich możliwych wariantów rozwiązań projektowych Twojej lokalu bez dużych wydatków, a jednocześnie możliwość zmiany lub korekty.

Drugą zaletą jest łatwy ruch przez wirtualną przestrzeń domu, sklepu lub biura w czasie projektowania wnętrz.

Trzeci to wyjątkowa opcja do przemyślenia i zaplanowania wszystkiego z wyprzedzeniem, aby wykluczyć błędy, które mogą wystąpić podczas naprawy.

Utwórz wirtualną wycieczkę 3D panoramy
Etap 1 - nasi specjaliści mierzą lokale, zarówno jako oddzielne pomieszczenia, jak i cały budynek.

2 etap - zbuduj swój pokój w specjalnych programach projektowych.

3 Etap - tworzenie panoramy.

4 etap - tworzenie trasy 3D z wykorzystaniem rozwiązań projektowych dla tego pomieszczenia.

Wirtualną wycieczkę można utworzyć dla hoteli lub sklepów, prezentując ten lub inny przedmiot. Zrób wycieczkę 3D wizytówką.

Wirtualna wycieczka 3D ma następujące funkcje:
· Możliwość dźwiękowego akompaniamentu;

· Możliwość akompaniamentu tekstowego;

· Możliwość dołączania zdjęć i filmów ze zdjęciami do trasy;

· Możliwość korzystania z interaktywnej mapy pokoju.

Oferujemy:
· Najpierw utwórz panoramę 3D swojego przyszłego wnętrza.

· Po drugie, przystępne ceny.

· Po trzecie, duże doświadczenie w tej dziedzinie.

· Po czwarte, możliwość przeglądania trasy w dowolnej przeglądarce internetowej.

Po piąte, zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia, a także jakość pracy.

 

 

 

Переглядів: 46 | Додав: Rostic | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar