menu
person
Łącznie wpisów w katalogu: 16
Pokazano wpisów: 1-10
Strony: 1 2 »

Działamy zupełnie inaczej! Oszczędzamy pieniądze i Twój czas. Przeczytaj artykuł, co jest potrzebne do współpracy i możesz wziąć udział w tworzeniu swoich marzeń !!!

Aby zaoszczędzić na wizualizacji mieszkania, klient musi przygotować techniczne zadanie. Dołączą do pracy, aby znaleźć sklepy internetowe, w których chce kupić meble, płytki, instalacje hydrauliczne, zasłony, deski podłogowe, drzwi, meble kuchenne, ściany z ołówkiem lub tapety.
Dzięki zdjęciom, które klient chce zobaczyć sam w mieszkaniu, podając linki producenta strony internetowej phtho, oszczędza on czas na odejście projektanta i poszukuje niespójności z pracą projektanta nad przetwarzaniem wizualizacji gospodarki od 30 do 40%

Zadanie techniczne do wizualizacji.
Zakres uprawnień. Dlaczego, kto powinien nadrobić to, co daje?

Często można usłyszeć od wizualizatorów, że muszą pracować nad okropnym zadaniem technicznym. I zdarza się, że musisz prowadzić projekt, gdy nie ma zadania jako takiego. Wszystko to służy jako przyjazna wiadomość dla nieporozumienia między klientem a wykonawcą. Istnieje duże prawdopodobieństwo niepowodzenia terminów ze względu na ciągłe zmiany, nieprzewidziane prace nad komentarzami i poprawkami. W pracy jest nerwowość. Dyskomfort odczuwany jest przez wizualizatora, ponieważ jest zmuszony dodatkowo spędzać czas na stałych zmianach. W końcu udoskonalenie tych momentów, których klient początkowo uznał za zbędne, aby mu o tym powiedzieć lub całkowicie je przegapić, zajmuje bardzo dużo czasu. Podobnie, gdy klient nie jest zadowolony z przebiegu swojego projektu, bo widzi, że czas jest opóźniony, wynik jest nie do przyjęcia, a wizualizer stale wskazuje na to, co wspólnie zapłacić za pracę w nadmiarze uzgodnionego budżetu.

CEL WIZUALIZERA
Głównym celem Visualizer z warunkami odniesienia jest to, że analiza podstawowych informacji, zażądać dodatkowych danych, jeśli czegoś brakuje lub jest coś nie jest jasne, aby zebrać dodatkowe referencje i dane na własną rękę, a potem to wszystko analizować, tworzyć, łączyć w logiczną blokuje i zatwierdza, koordynuje z klientem. W ten sposób pracujemy przy realizacji naszych projektów w zakresie wizualizacji architektonicznej. Potrzebujemy wszelkich informacji dostarczonych przez klienta. Po jego analizy, strukturyzacji, nasz specjalista tworzy lub profil lub listę dodatkowych pytań lub komunikuje się bezpośrednio z klientem, prowadzenie małą ankietę lub ankietę, a następnie na własny poszukiwania brakujących odniesień do rozmiarów, wzorów i innych informacji, które są brakujących i formy mają pełną specyfikację techniczną , który jest następnie wspólnie omawiany z klientem we wszystkich punktach.

W wyniku tego podejścia zredukowaliśmy do minimum wszystkie błędy niedokładności w przepływie pracy. Wyeliminował czynnik niezrozumienia istniejącego zadania i sposobów jego realizacji między klientem a wykonawcą.

Żeby było jasne wszystko robić zdjęcia wydruku komputerowego mebli, płytek .Berem pusty zestaw arkuszy w centrum planu i wokół meble .Delaem wybranego zdjęcia na telefon i odnoszą się do nas .Netprintera tylko plan neumeet pechatat.Ischim internetowych sprzedawców zrobić kopię swojej stronie internetowej, gdzie sylok napisali próbkę deski podłogowej lub muszli klozetowej, na kawałku mieszkań planu pisać ręcznie do zapoznania się z producentem lub przechowywać fotograshiruem odnoszą nas .Vnimatelno przeczytać warunki odniesienia w miejscach, gdzie nie został wprowadzony w miejscu pochodnych Skróty gdzie umieszczasz towary, które chcesz kupić.

http://www.tarkett.parkiety.info.pl/

Aby otrzymać zadanie techniczne, musisz napisać do nas lub oddzwonić.  ostafi.rostic@gmail.com        

         +48 889 640 078    

PROJEKT ON-LINE - Ekonomia

Oszczędność wizualizacji będzie Cię kosztowała 1000 zł za apartament!

Widok z góry mieszkania i jedno zdjęcie z każdego pokoju!

Dodatkowa wizualizacja jednego kąta zdjęcia jest płatna dodatkowo.


Jest to pakiet przygotowany z myślą o osobach, które nie mają zbyt dużo czasu na spotkania i najbardziej dogodną formę komunikacji, dla której informacja jest dostarczana przez e-mail. Projekty realizowane w odległych rejonach Polski również są realizowane w tej formie. Jest to darmowa metoda komunikacji i konsultacji na bieżących etapach projektu.
PROJEKT ZAWIERA:
- Dokonujesz dokładnego pomiaru naszej porady
- Wszystkie kontakty są przez Internet
- Otrzymasz zestaw rysunków dla artystów od A do Z, a także wymiary, jak w zwykłym projekcie
- 3 koncepcje przestrzennego układu pomieszczeń, umiejscowienia mebli i wyposażenia w mieszkaniu.
- Szczegółowy projekt zatwierdzonej wersji projektu
- Organizacja i projektowanie mebli zaprojektowanych na terenie. (szafki, systemy szaf itp.)
- Wizualizacja 3D komputerów w wybranych pomieszczeniach

PROJEKT ON-LINE -VIP
Jest to pakiet przygotowany z myślą o osobach, które nie mają zbyt dużo czasu na spotkania i najbardziej dogodną formę komunikacji, dla której informacja jest dostarczana przez e-mail. Projekty realizowane w odległych rejonach Polski również są realizowane w tej formie. Jest to darmowa metoda komunikacji i konsultacji na bieżących etapach projektu.
PROJEKT ZAWIERA:
- Dokonujesz dokładnego pomiaru naszej porady
- Wszystkie kontakty są przez Internet
- Otrzymasz zestaw rysunków dla artystów od A do Z, a także wymiary, jak w zwykłym projekcie
- 3 koncepcje przestrzennego układu pomieszczeń, umiejscowienia mebli i wyposażenia w mieszkaniu.
- Szczegółowy projekt zatwierdzonej wersji projektu
- Organizacja i projektowanie mebli zaprojektowanych na terenie. (szafki, systemy szaf itp.)
- Wizualizacja 3D komputerów w wybranych pomieszczeniach
- Projekt systemu podwieszanego sufitu
- Projektowanie systemu podłogowego
- Wybór materiałów wykończeniowych
- Szczegółowy projekt poszczególnych pomieszczeń, kuchni, łazienek z precyzyjnymi rysunkami elementów wyposażenia i obliczeniem niezbędnego materiału
- Przekroje lub rozwój ścian w odniesieniu do kolorów, materiałów dekoracyjnych i wyposażenia
- Wybór sprzętu AGD i elektroniki
- Ceramiczny układ na ścianach i podłogach
- Dystrybucja urządzeń sanitarnych
- Zalecenia dotyczące zaopatrzenia w wodę i warunków sanitarnych, a także doboru grzejników
- Projektowanie oświetlenia z wyborem opraw oświetleniowych - zalecenia elektryczne dla wykonawcy
- Szacunkowe szacunki kosztów wdrożenia

 

Moje artykuły | Wyświetleń: 62 | Dodał: Rostic | Data: 24.03.2018 | Komentarze (0)

Ile kosztuje wirtualny spacer? W jaki sposób obliczyć jego cenę? Co składa się na całkowity koszt wirtualnej wycieczki po lokalu? Co więcej, na co zwrócić uwagę inwestując w spacer wirtualny? Odpowiedzi na te oraz inne pytania w poniższym artykule. Zapraszam. 
 

Ile kosztuje spacer wirtualny?

To pytanie zadają sobie właściciele firm oraz specjaliści z działów marketingowych, którzy planują projekt spaceru 3d po swoich przestrzeniach. Najkrótsza odpowiedź, popularna w kręgach psychologiczny, to: to zależy A od czego zależy i w jakim stopniu opiszę w dalszej części niniejszgo postu. 

 

Ile w takim razie należy zapłacić za jedną panoramę?

Cena pojedynczego zdjęcia 360 zależy od:

 

Poniższa tabela przedstawia 20 rynkowych cen za pojedyncze zdjęcie panoramiczne (w momencie tworzenia artykułu, tj. kwiecień 2015 roku). Ceny netto.

 

1 90 – 150 zł
2 170 – 250 zł
3 150 – 170 zł
4 350 – 599 zł
5 40 zł
6 50 – 150 zł
7 100 – 250 zł
8 100 – 200 zł
9 100 – 300 zł
10 75 – 200 zł
11 99 zł
12 100 zł
13 170 – 220 zł
14 Od 200 zł
15 100 – 360 zł
16 70 – 200 zł
17 100 – 250 zł
18 180 zł
19 80 – 200 zł
20 130 zł

 

Wyciągając wnioski z powyższego zestawienia, należy przyjąć średnią cenę pomiędzy 120 a 170 złotych netto za zdjęcie panoramiczne przy założeniu, że prezentacja składa się z 15 zdjęć panoramicznych.

Wracając do przykładu wirtualnego spaceru po salonie mebli ogrodowych, cena za zdjęcia 360 będzie kształtować się następująco:

15 (zdjęć panoramicznych) x 120 zł = 1800 zł netto

lub

15 (zdjęć panoramicznych) x 170 zł = 2550 netto

Należy pamiętać, że są to przybliżone obliczenia. Poniżej inne czynniki, które mogą wpłynąć na budżet spaceru wirtualnego.

 1. Ilość zdjęć panoramicznych

  Ten czynnik, w większości przypadków, ma wpływ w 80-100% na ostateczny koszt inwestycji w spacer wirtualny. Liczba zdjęć panoramicznych (czyli tych punktów w których finalnie będzie mógł się „okręcić” użytkownik, a także pomiędzy którymi będzie można się przemieszczać) determinuje cenę całego przedsięwzięcia w największym stopniu. 

  Przykład:
  Jeśli prezentujesz średniej wielkości sklep z meblami ogrodowymi, będziesz potrzebował pomiędzy 10 a 20 fotografii panoramicznych. Dla uśrednienia przyjmijmy, że jest to 15 zdjęć sferycznych. 

  Mnożymy liczbę 15 razy cenę pojedynczego zdjęcia sferycznego. Otrzymany wynik to koszt wykonania i złożenia panoram 360.

   
  • Jakości fotografii,
  • Typu zdjęcia panoramicznego: tradycyjne czy HDR (zdjęcia w technice HDR przedstawiają obraz w w sposób zbliżony do tego, co ludzkie oko. Uśredniają cienie oraz prześwietlenia. Fotografie są bardziej wyraziste.,
  • Doświadczenia Fotografa,
  • Doświadczenia Fotografa/Grafika pracującego nad obróbką graficzną fotografii,
  • Ilością poprawionych błędów na fotografii (poprawne połączenie krawędzi),
  • Szczególnych warunków pracy, wymagających specjalnego przygotowania, np. fotografia na dużych wysokościach,
  • Rodzaju zdjęcia: fotografia panoramiczna (posiada niepełny widok w pionie) lub fotografia sferyczna (możesz obracać się w dowolnym kierunku bez ograniczeń),
 2. Rodzaj wirtualnego spaceru.

  Klasyczny wirtualny spacer czy spacer wirtualny Google Street View Trusted? Zobacz porównanie obu wirtualnych spacerów,

 3. Lokalizacja fotografowanego obiektu – koszty dojazdu

 4. Ilość wszystkich zdjęć panoramicznych.

  Z reguły wraz ze wzrostem liczby zdjęć panoramicznych, spada cena pojedynczej fotografii.

 5. Dodatkowe elementy w wirtualnym spacerze.   https://3dtrip.pl

 6. WIELKOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

  W ramach każdej realizacji wykonujemy

 7. Wykonanie zdjęć 360 w każdym pomieszczeniu, balkonie, piwnicy oraz okolicy
 8. Wykonanie zdjęć aparatem cyfrowym w każdym pomieszczeniu
 9. Przygotowanie wirtualnego spaceru po nieruchomości gotowego do zamieszczenia w ogłoszeniu
 10. Umieszczenie plików wirtualnego spaceru na naszym serwerze (bez żadnych dodatkowych opłat)
 11. Pomoc w zamieszczeniu wirtualnego spaceru w ogłoszeniach na portalach ogłoszeniowych, Facebooku itp.

CENNIK- http://vis3d.pl

Zapraszam do składania zapytań ofertowych. Zlecenia wykonuję szybko, gwarantuję wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny!

 

Przykładowe ceny wizualizacji w rozdzielczości 3500×2500 dpi – co umożliwia wydruk w  jakości 200dpi na formacie A3

 • Wizualizacje pomieszczenia około 15m2  zaaranżowanego z wyposażeniem 2_widoki – cena 600zł
 • Wizualizacje domu jednorodzinnego około 160m2 wraz z otoczeniem 2_widoki- cena 800zł
 • Wizualizacje budynku wielorodzinnego około 1400m2 z otoczeniem 2 _widoki – cena 1600zł
 • Wizualizacje budynek biurowy lub przemysłowy około 6000m2 z otoczeniem 2_widoki – cena 2800zł
 • Wizualizacje napisu 3d do loga firmy lub reklamy 2_widoki – cena 300zł

Ceny wizualizacji są oczywiście przykładowe. Każdy projekt musi zostać indywidualnie wyceniony na podstawie materiałów zdjęciowych, projektu lub koncepcji.

Działamy zupełnie inaczej! Oszczędzamy pieniądze i Twój czas. Przeczytaj artykuł, co jest potrzebne do współpracy i możesz wziąć udział w tworzeniu swoich marzeń !!!

Moje artykuły | Wyświetleń: 28 | Dodał: Rostic | Data: 24.03.2018 | Komentarze (0)

Co jest potrzebne, aby poprawić sprzedaż nieruchomości?

Aby poprawić sprzedaż nieruchomości, deweloperzy potrzebują dwóch rzeczy:
- Pragnienie
- Pragnienie znalezienia nas w Warszawie.
nasze strony

http://www.ors.com.pl/

https://www.facebook.com/ORS-SP-Z-OO-projekt-1501037569992732/

 

Moje artykuły | Wyświetleń: 34 | Dodał: Rostic | Data: 24.03.2018 | Komentarze (0)

Przykład planowania mieszkania 3D.Wirtualna wycieczka po mieszkaniu w 3D. 

Każdy projekt obejmuje układ mieszkań. W galerii tej zebraliśmy trójwymiarową wizualizację układu mieszkań różnych typów: od bardzo małych do bardzo dużych. Te przykłady podpowiedzą Ci pomysły własnego planowania.

PLANY MAŁYCH UNIKATOWYCH APARTAMENTÓW
Dla właścicieli apartamentów z jedną sypialnią głównym zadaniem w tworzeniu wnętrza jest właściwe zagospodarowanie przestrzeni. Jak przydzielić miejsce na odpowiedni odpoczynek, na przyjęcie gości, jak zorganizować meble i gdzie przechowywać rzeczy - to prawdopodobnie lista najbardziej popularnych problemów.

Z myślą o naprawie mieszkania lub domu, przed rozpoczęciem spotkania, to jest konieczność wdrożenia szeregu prac przygotowawczych, planowania przyszłego wnętrza, w tym stworzenie projektu, od przygotowania szkicu i opracowania dokumentacji projektowej. Jak w każdym innym przypadku, ponieważ rozwój aranżacji przestrzeni życiowej, konieczne jest przeprowadzenie szeregu działań w celu zidentyfikowania źródła danych, na podstawie których będzie się opierać wszystkie dalsze prace. Tworzenie wnętrza, należy wziąć pod uwagę wszystkie jego części komponentów: preferencje smakowe właściciela, z wyglądem estetycznym, cechy techniczne nieruchomości, funkcjonalne przeznaczenie pomieszczeń, życzenia do kolorystyki, oświetlenia, użytych materiałów, mebli, sprzętu i wiele innych. Wszystkie te elementy wzajemnie wiążące takie jak poszczególnych czynników wpływających na odbiór pożądanym celem w tworzeniu wystroju wnętrz na poziomie zawodowym, są zredukowane do zasad robi, że jest to możliwe do osiągnięcia pomyślnego wyniku. Ponieważ rozwój wystroju wnętrz należy zwrócić szczególną uwagę na każdego z nich.
UKRAIŃSKI
Zamislyuyuchis o vikonannya remontu mieszkań abo budinku, przed kolb realizacji Yogo, staє neobhіdnіstyu zdіysnennya numer pіdgotovchih robіt, robіt z planuvannya projektowania maybutnogo іnter'єru, w rzeczywistości chislі projekt stvorennya z skladannyam eskіznoї Chastain i rozrobkoyu proektnoї dokumentatsії. Jak i czy Pieniądze Czy іnshomu spravі, pochinayuchi projekt rozrobku іnter'єru zhitlovogo przestronność, neobhіdno Działaj rozsądnie zorganizować serię viyavlennyu vihіdnih danih na osnovі yakih bude i buduvatisya całą robota z dala. Stvoryuyuchi projekt іnter'єru, neobhіdno vrahovuvati wszystko Yogo skladovі detalі: smakovі perevagi vlasnika, z estetichnimi patrzeć, tehnіchnі osoblivostі Zhitlo, funktsіonalne priznachennya kіmnat, pobazhannya do kolіrnogo projektowania, osvіtlennya, vzhivanі materіali, Mebli, obladnannya, tehnіka i szczeliny bagato іnshoї. OAO Wszystko tsі vzaєmno spoluchnі Elements, jaka poodinokі czynniki scho vplivayut na otrimannya bazhanoї metylacji w stvorennі projektowania іnter'єru na profesіynomu rіvnі, zvodyatsya do printsipіv, vikonuyuchi SSMSC może dosyagti uspіshnogo wynik. Od projektowania rozrobka іnter'єru neobhіdno pridіliti Zwłaszcza Uwagi skórnego z nich.

APARTAMENT 3D: DLACZEGO WIRTUALNA TURYSTA CZYLI W INTERESACH KLIENTÓW?


Z technicznego punktu widzenia wirtualna podróż po mieszkaniu lub jakimkolwiek innym obiekcie budowlanym to panorama 3D, a raczej kilka sferycznych panoram połączonych punktami przejściowymi. Każda panorama 3D ma najwyższy detal, dlatego podczas wirtualnego zwiedzania domku lub mieszkania potencjalny klient w pełni wyczuwa "efekt obecności".Staje się oczywiste, że taka internetowa wycieczka po domu wyraźnie zademonstruje zalety Twojej oferty, sprawi, że będzie ona bardziej opłacalna i interesująca. Internetowa wycieczka po mieszkaniu, stworzona przez profesjonalistów, to Twoja przewaga nad konkurencją!

Wycieczka wirtualna tworzymy przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W szczególności, widok 3D jest opracowany z wykorzystaniem znaków optycznych „Canon” i „Nikon”, kulistych głów i najlepszych lustrzanek. Mamy również korzystać z różnych obiektywów, takich jak rybie oko, szerokokątnych „portretnik”. Jest przez to każda wycieczka online domku wygląda najbardziej realistyczny i jednocześnie podkreśla cechy i zalety przedmiotu.
3D zwiedzanie mieszkania jest tworzony z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania, które umożliwia efektywne przetwarzanie dużych ilości informacji. Zauważ, że w zależności od życzenia klienta wirtualnego domu może być uzupełniony o specjalnych funkcjach i usługach, takich jak „gorących punktów”.
Z powodzeniem realizować projekty o dowolnej złożoności. Na przykład, tutaj nie można zamówić drogiego wirtualną wycieczkę na balkonie, który pokaże pokój w szczegółach. Będzie on wyświetlany wnętrzu, zwłaszcza planowania i wykorzystania materiałów wykończeniowych. Konieczne jest, aby była opłacalna przedstawiony przestronny apartament z dwiema sypialniami? Nie ma problemu! Jesteśmy gotowi profesjonalnie i jednocześnie na tyle szybko, aby utworzyć trasę, która będzie wykazać, co jest dobre, trzy- lub dwu-pokojowe mieszkanie, a nawet ogromny dworek.
Staramy się, aby na spacer po mieszkaniu lub innego projektu budowlanego jest „dostępny” dla każdego. Dlatego każdy 3d wycieczka przystosowane do „Android”, «platformy iOS», «Windows 8». Zgodnie z tym, wirtualny spacer z wanną lub inny pokój / obiekt może wykonać praktycznie każdy bieżący gadżet.
W naszej firmie na wirtualną wycieczkę po cenie jednego z najbardziej dochodowych w Petersburgu, a jednocześnie wykonujemy pracę z maksymalną jakością. Zauważ też, jesteśmy gotowi zaoferować szereg dodatkowych usług, które są przystępne. W szczególności, wycieczka online mieszkania może być uzupełniona akompaniamentem muzycznym. Ponadto, jesteśmy gotowi włączyć się w 3d okrągłe powiązań z obiektu (na przykład może to być apartament z jedną sypialnią) w odpowiednich sekcjach witryny.

 

Moje artykuły | Wyświetleń: 86 | Dodał: Rostic | Data: 24.03.2018 | Komentarze (0)

Projektowanie 3Д
4,7 miliarda dolarów do 2025 roku.
3,2 miliona użytkowników.
Pracuj z papierowymi i cyfrowymi wersjami rysunków.
Możliwość przetestowania projektu w przestrzeni wirtualnej.
Trudny proces przekwalifikowania personelu technicznego.
Zastosowanie technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości ma na celu ulepszenie istniejących technologii projektowania komputerowego (automatyzacja procesów produkcyjnych, projektowanie wspomagane komputerowo). Inżynierowie będą mogli przeprowadzić wstępne testy produktów w wirtualnej rzeczywistości, co obniży ostateczny koszt części. Magazyn Forbes donosi, że Ford zaczął wprowadzać podobne technologie w produkcji samochodów w 2000 roku.

Możliwa liczba użytkowników. W USA, Europie i Japonii zatrudnia około 6 milionów inżynierów, według Bureau of Labor, Eurostat i Statistics Japan.

Trudności. Konieczne jest kompleksowe przygotowanie do zastosowania technologii VR i AR w dziedzinie projektowania. Producenci samochodów muszą zakupić cały niezbędny sprzęt i przeprowadzić szkolenie. Do wydajnej pracy z nowymi technologiami niezbędne jest specjalne oprogramowanie.

Wpływ na rynek. Według firmy Research and Markets rynek sprzedaży oprogramowania do projektowania w 2015 roku oszacowano na 20 miliardów dolarów.

Możliwy zysk. Przychody ze sprzedaży oprogramowania do projektowania szacuje się na 1,5 mld USD w 2020 r. I 4,7 mld USD w 2025 r. Do oceny rynku wykorzystano informacje o liczbie potencjalnych użytkowników technologii VR i AR, a także o kosztach rocznej subskrypcji zestawu niezbędnych programów do pracy.

Użytkownicy: 1 milion inżynierów w 2020 r., W 2025 r. Ich liczba wzrośnie do 3,2 mln osób.
Roczna subskrypcja na nowoczesne oprogramowanie do projektowania wynosi 1000-5000 USD. Eksperci Goldman Sachs oszacowali roczną subskrypcję pakietu oprogramowania do rzeczywistości wirtualnej na 1500 USD.

Autodesk rozszerza funkcjonalność o rozszerzoną rzeczywistość
Problem. Pomimo ogromnego zestawu funkcji, nowoczesne komputerowe systemy automatycznego projektowania mają wiele ograniczeń. Na przykład program nie zapewnia poprawnej operacji w połączeniu z wyświetlaczami 3D. Nie pozwala to na pracę nad projektem w trybie rzeczywistości wirtualnej i ogranicza możliwość projektowania kilku inżynierów na raz.

Rozwiązanie. Autodesk jest liderem w tworzeniu oprogramowania do automatycznego projektowania. Roczne przychody firmy szacowane są na 2,5 miliarda USD Produkty Autodesk są wykorzystywane w różnych obszarach projektowania, od małych części po projekty na pełną skalę. Programiści firmy Autodesk współpracują z firmą Microsoft. W programie planowane jest dodanie możliwości pracy z urządzeniem rozszerzonym rzeczywistości HoloLens. Już teraz VRED 3D służy do tworzenia miniaturowych modeli samochodów.

Rozwój technologii. Rzeczywistość rozszerzona pozwoli inżynierom pracować wygodnie z projektami o różnych rozmiarach i złożoności wykonania. W razie potrzeby użytkownik będzie mógł przejrzeć najmniejsze szczegóły projektu lub rozpocząć proces jego testowania. Możliwe będzie zarządzanie wszystkimi funkcjami programów za pomocą intuicyjnych ruchów, a kilku specjalistów może jednocześnie pracować nad jednym projektem. Te technologie doskonale uzupełniają już istniejące funkcje automatycznych systemów projektowych. Obecnie na świecie około 5 milionów użytkowników oprogramowania firmy Autodesk.

Możliwe trudności. Moc obliczeniowa projektów rzeczywistości wirtualnej może nie wystarczyć dla dużych projektów.

Moje artykuły | Wyświetleń: 32 | Dodał: Rostic | Data: 24.03.2018 | Komentarze (0)

Do you want to attract customers to your stall and make sure they enjoy themselves and learn about your services or products in an unusual and innovative way? We’ll prepare a VR presentation and a dedicated stand which will make you the company during the event.

Co to jest Virtual Reality Tour (VR)

- Klient zakłada okulary wirtualnej rzeczywistości i widzi wirtualny kompleks mieszkalny, jego otoczenie i apartamenty oparte na modelach 3D.

W przeciwieństwie do modeli statycznych, podczas wirtualnej wycieczki przestrzeń zmienia się wraz z obrotem głowy - tak jak widzimy to w zwykłym życiu. Oto przykład.

Możesz dodać deszcz, szum drzew, przejeżdżających samochodów dla większego "efektu immersyjnego" klienta.

6 powodów, dla których warto wybrać wycieczki wirtualnej rzeczywistości do sprzedaży mieszkań, podobnie jak firmy budowlane na najwyższym poziomie w kraju

Moje artykuły | Wyświetleń: 53 | Dodał: Rostic | Data: 17.10.2017 | Komentarze (0)

Are you an equipment or furniture manufacturer who wants to use a unique way to show their customers how they can arrange their flat or shop with the products you offer? Do you want to extend your 100 m2 showroom by another 200 m2 of virtual reality? Do you want to show different colours or solutions there? We’ll make a VR presentation that meets all your expectations.

Moje artykuły | Wyświetleń: 66 | Dodał: Rostic | Data: 17.10.2017 | Komentarze (0)

We create unique virtual walks. After putting on a VR headset, your clients will be able to tour a new property long before it’s completed. They’ll be able to explore for themselves the layout of the rooms and the feel of the space. If they’re wondering whether two larger rooms would suit them better than three smaller ones, virtual reality will undoubtedly help them find out.

Moje artykuły | Wyświetleń: 35 | Dodał: Rostic | Data: 17.10.2017 | Komentarze (0)

Would you like your clients to be able to look around your planned development while they’re on your website? We can prepare virtual walks for your website which will allow a client to take their own tour of your future building.

Aby powiększyć obraz całego ekranu, najedź myszą na obrazek za pomocą myszy i kliknij dwukrotnie lewy przycisk, obraz zostanie powiększony do całego ekranu.
Aby zmniejszyć lub zamknąć, użyj "Сtrel"
Użyj myszki, skręć w prawo, lewo, podłoga i sufit. Aby sterować wirtualną wycieczką, użyj przycisków na panelu sterowania lub kursora myszy. Aby obrócić panoramę, naciśnij i przytrzymaj kursor, a następnie przesuń panoramę w żądanym kierunku lub użyj strzałek na klawiaturze.

Za pomocą myszy lub przycisków nawigacyjnych można sterować widokiem.
Jeśli chcesz obejrzeć wirtualną wycieczkę z muzyką, kliknij słuchawki na panoramie "Odbiór". Następnie na panelu kontrolnym pojawi się przycisk "Muzyka", po kliknięciu którego możesz włączyć lub wyłączyć melodię.

Aby obrócić panoramę, należy przytrzymać lewy przycisk myszy i przesunąć kursor w żądanym kierunku, a panorama 3D zostanie obrócona w określonym kierunku.
U dołu panoramy znajduje się menu kontrolne, składające się z kilku przycisków:
1 i 8 - Przyciski do przejścia odpowiednio do poprzedniej i następnej panoramy.

2 - wyświetlacz przycisk przewijania wstążka „wszystko panorama”, ujawniając, że zobaczysz miniaturki wszystkich panoram poprzez kliknięcie na nich, można przejść do odpowiedniego panoramicznego obrazu.

3 - przyciski do przesuwania widoku do określonego kierunku.

4 - przyciski do zwiększania i zmniejszania kąta oglądania.

5 - przycisk, aby włączyć / wyłączyć automatyczne obracanie panoramy.

6 - przycisk zwrotu trasy 3D na całym ekranie.

7 - przycisk "ukryj panel sterowania".

9 - link do pełnoekranowej wersji wirtualnej trasy.

10 - linki do wiadomości do znajomych w sieciach społecznościowych na temat tej strony witryny.

 

Wirtualna scena jest animowana punkt przejścia do drugiej panoramie apartamentu (tylko kierować myszką na drzwi do innego pokoju), najeżdżając kursorem nad nim można zobaczyć nazwę panoramie, do której prowadzi.
W ramach Panoramy mieć kartę z opisem miejscu fotografowania i mapy (plan mieszkania), co pokazuje punkty poprzez kliknięcie na nich, możemy dostać się do pokoju pokój wskazując panoramę „gwiazdka” daje nam obraz towarów, mebli, pobranych z katalogu sklepu. Jeśli klikniesz na etykiecie, otworzy się okno ze zdjęciem, nazwą panoramy oraz link do strony, aby pokazać w sklepie, gdzie można kupić. Ponowne naciśnięcie lewego przycisku myszy i zdjęcie lewego przycisku myszy powoduje zniknięcie zdjęcia

Moje artykuły | Wyświetleń: 47 | Dodał: Rostic | Data: 17.10.2017 | Komentarze (0)

Do you represent a software company creating AR or VR applications? Are you interested in well optimized and high quality 3D graphics that meet your client’s vision? We’ll be happy to create them for you.

Moje artykuły | Wyświetleń: 37 | Dodał: Rostic | Data: 17.10.2017 | Komentarze (0)


1-10 11-16