Główna » Artykuły » Moje artykuły

Przykład planowania mieszkania 3D

Przykład planowania mieszkania 3D.Wirtualna wycieczka po mieszkaniu w 3D. 

Każdy projekt obejmuje układ mieszkań. W galerii tej zebraliśmy trójwymiarową wizualizację układu mieszkań różnych typów: od bardzo małych do bardzo dużych. Te przykłady podpowiedzą Ci pomysły własnego planowania.

PLANY MAŁYCH UNIKATOWYCH APARTAMENTÓW
Dla właścicieli apartamentów z jedną sypialnią głównym zadaniem w tworzeniu wnętrza jest właściwe zagospodarowanie przestrzeni. Jak przydzielić miejsce na odpowiedni odpoczynek, na przyjęcie gości, jak zorganizować meble i gdzie przechowywać rzeczy - to prawdopodobnie lista najbardziej popularnych problemów.

Z myślą o naprawie mieszkania lub domu, przed rozpoczęciem spotkania, to jest konieczność wdrożenia szeregu prac przygotowawczych, planowania przyszłego wnętrza, w tym stworzenie projektu, od przygotowania szkicu i opracowania dokumentacji projektowej. Jak w każdym innym przypadku, ponieważ rozwój aranżacji przestrzeni życiowej, konieczne jest przeprowadzenie szeregu działań w celu zidentyfikowania źródła danych, na podstawie których będzie się opierać wszystkie dalsze prace. Tworzenie wnętrza, należy wziąć pod uwagę wszystkie jego części komponentów: preferencje smakowe właściciela, z wyglądem estetycznym, cechy techniczne nieruchomości, funkcjonalne przeznaczenie pomieszczeń, życzenia do kolorystyki, oświetlenia, użytych materiałów, mebli, sprzętu i wiele innych. Wszystkie te elementy wzajemnie wiążące takie jak poszczególnych czynników wpływających na odbiór pożądanym celem w tworzeniu wystroju wnętrz na poziomie zawodowym, są zredukowane do zasad robi, że jest to możliwe do osiągnięcia pomyślnego wyniku. Ponieważ rozwój wystroju wnętrz należy zwrócić szczególną uwagę na każdego z nich.
UKRAIŃSKI
Zamislyuyuchis o vikonannya remontu mieszkań abo budinku, przed kolb realizacji Yogo, staє neobhіdnіstyu zdіysnennya numer pіdgotovchih robіt, robіt z planuvannya projektowania maybutnogo іnter'єru, w rzeczywistości chislі projekt stvorennya z skladannyam eskіznoї Chastain i rozrobkoyu proektnoї dokumentatsії. Jak i czy Pieniądze Czy іnshomu spravі, pochinayuchi projekt rozrobku іnter'єru zhitlovogo przestronność, neobhіdno Działaj rozsądnie zorganizować serię viyavlennyu vihіdnih danih na osnovі yakih bude i buduvatisya całą robota z dala. Stvoryuyuchi projekt іnter'єru, neobhіdno vrahovuvati wszystko Yogo skladovі detalі: smakovі perevagi vlasnika, z estetichnimi patrzeć, tehnіchnі osoblivostі Zhitlo, funktsіonalne priznachennya kіmnat, pobazhannya do kolіrnogo projektowania, osvіtlennya, vzhivanі materіali, Mebli, obladnannya, tehnіka i szczeliny bagato іnshoї. OAO Wszystko tsі vzaєmno spoluchnі Elements, jaka poodinokі czynniki scho vplivayut na otrimannya bazhanoї metylacji w stvorennі projektowania іnter'єru na profesіynomu rіvnі, zvodyatsya do printsipіv, vikonuyuchi SSMSC może dosyagti uspіshnogo wynik. Od projektowania rozrobka іnter'єru neobhіdno pridіliti Zwłaszcza Uwagi skórnego z nich.

APARTAMENT 3D: DLACZEGO WIRTUALNA TURYSTA CZYLI W INTERESACH KLIENTÓW?


Z technicznego punktu widzenia wirtualna podróż po mieszkaniu lub jakimkolwiek innym obiekcie budowlanym to panorama 3D, a raczej kilka sferycznych panoram połączonych punktami przejściowymi. Każda panorama 3D ma najwyższy detal, dlatego podczas wirtualnego zwiedzania domku lub mieszkania potencjalny klient w pełni wyczuwa "efekt obecności".Staje się oczywiste, że taka internetowa wycieczka po domu wyraźnie zademonstruje zalety Twojej oferty, sprawi, że będzie ona bardziej opłacalna i interesująca. Internetowa wycieczka po mieszkaniu, stworzona przez profesjonalistów, to Twoja przewaga nad konkurencją!

Wycieczka wirtualna tworzymy przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W szczególności, widok 3D jest opracowany z wykorzystaniem znaków optycznych „Canon” i „Nikon”, kulistych głów i najlepszych lustrzanek. Mamy również korzystać z różnych obiektywów, takich jak rybie oko, szerokokątnych „portretnik”. Jest przez to każda wycieczka online domku wygląda najbardziej realistyczny i jednocześnie podkreśla cechy i zalety przedmiotu.
3D zwiedzanie mieszkania jest tworzony z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania, które umożliwia efektywne przetwarzanie dużych ilości informacji. Zauważ, że w zależności od życzenia klienta wirtualnego domu może być uzupełniony o specjalnych funkcjach i usługach, takich jak „gorących punktów”.
Z powodzeniem realizować projekty o dowolnej złożoności. Na przykład, tutaj nie można zamówić drogiego wirtualną wycieczkę na balkonie, który pokaże pokój w szczegółach. Będzie on wyświetlany wnętrzu, zwłaszcza planowania i wykorzystania materiałów wykończeniowych. Konieczne jest, aby była opłacalna przedstawiony przestronny apartament z dwiema sypialniami? Nie ma problemu! Jesteśmy gotowi profesjonalnie i jednocześnie na tyle szybko, aby utworzyć trasę, która będzie wykazać, co jest dobre, trzy- lub dwu-pokojowe mieszkanie, a nawet ogromny dworek.
Staramy się, aby na spacer po mieszkaniu lub innego projektu budowlanego jest „dostępny” dla każdego. Dlatego każdy 3d wycieczka przystosowane do „Android”, «platformy iOS», «Windows 8». Zgodnie z tym, wirtualny spacer z wanną lub inny pokój / obiekt może wykonać praktycznie każdy bieżący gadżet.
W naszej firmie na wirtualną wycieczkę po cenie jednego z najbardziej dochodowych w Petersburgu, a jednocześnie wykonujemy pracę z maksymalną jakością. Zauważ też, jesteśmy gotowi zaoferować szereg dodatkowych usług, które są przystępne. W szczególności, wycieczka online mieszkania może być uzupełniona akompaniamentem muzycznym. Ponadto, jesteśmy gotowi włączyć się w 3d okrągłe powiązań z obiektu (na przykład może to być apartament z jedną sypialnią) w odpowiednich sekcjach witryny.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: Rostic (24.03.2018)
Wyświetleń: 74 | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar