Główna » Artykuły » Moje artykuły

Virtual tour

Would you like your clients to be able to look around your planned development while they’re on your website? We can prepare virtual walks for your website which will allow a client to take their own tour of your future building.

Aby powiększyć obraz całego ekranu, najedź myszą na obrazek za pomocą myszy i kliknij dwukrotnie lewy przycisk, obraz zostanie powiększony do całego ekranu.
Aby zmniejszyć lub zamknąć, użyj "Сtrel"
Użyj myszki, skręć w prawo, lewo, podłoga i sufit. Aby sterować wirtualną wycieczką, użyj przycisków na panelu sterowania lub kursora myszy. Aby obrócić panoramę, naciśnij i przytrzymaj kursor, a następnie przesuń panoramę w żądanym kierunku lub użyj strzałek na klawiaturze.

Za pomocą myszy lub przycisków nawigacyjnych można sterować widokiem.
Jeśli chcesz obejrzeć wirtualną wycieczkę z muzyką, kliknij słuchawki na panoramie "Odbiór". Następnie na panelu kontrolnym pojawi się przycisk "Muzyka", po kliknięciu którego możesz włączyć lub wyłączyć melodię.

Aby obrócić panoramę, należy przytrzymać lewy przycisk myszy i przesunąć kursor w żądanym kierunku, a panorama 3D zostanie obrócona w określonym kierunku.
U dołu panoramy znajduje się menu kontrolne, składające się z kilku przycisków:
1 i 8 - Przyciski do przejścia odpowiednio do poprzedniej i następnej panoramy.

2 - wyświetlacz przycisk przewijania wstążka „wszystko panorama”, ujawniając, że zobaczysz miniaturki wszystkich panoram poprzez kliknięcie na nich, można przejść do odpowiedniego panoramicznego obrazu.

3 - przyciski do przesuwania widoku do określonego kierunku.

4 - przyciski do zwiększania i zmniejszania kąta oglądania.

5 - przycisk, aby włączyć / wyłączyć automatyczne obracanie panoramy.

6 - przycisk zwrotu trasy 3D na całym ekranie.

7 - przycisk "ukryj panel sterowania".

9 - link do pełnoekranowej wersji wirtualnej trasy.

10 - linki do wiadomości do znajomych w sieciach społecznościowych na temat tej strony witryny.

 

Wirtualna scena jest animowana punkt przejścia do drugiej panoramie apartamentu (tylko kierować myszką na drzwi do innego pokoju), najeżdżając kursorem nad nim można zobaczyć nazwę panoramie, do której prowadzi.
W ramach Panoramy mieć kartę z opisem miejscu fotografowania i mapy (plan mieszkania), co pokazuje punkty poprzez kliknięcie na nich, możemy dostać się do pokoju pokój wskazując panoramę „gwiazdka” daje nam obraz towarów, mebli, pobranych z katalogu sklepu. Jeśli klikniesz na etykiecie, otworzy się okno ze zdjęciem, nazwą panoramy oraz link do strony, aby pokazać w sklepie, gdzie można kupić. Ponowne naciśnięcie lewego przycisku myszy i zdjęcie lewego przycisku myszy powoduje zniknięcie zdjęcia

Szybka pomoc wideo, jak używać

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: Rostic (17.10.2017)
Wyświetleń: 28 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar